KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12611146

nr 1261 1146

Ragnar Nyberg

(f. 1893), Sverige

Oljemålning, Skärgårdsmotiv, signerad, 1939. Olja på duk, 62x42

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 juni 2019
kl 18:29:57

Ragnar Nyberg

Läs mer om Ragnar Nyberg